KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13073090
nr 1307 3090
Akvarell
5 st, Kina, motivet: 30x45 ca. Signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 17 februari 2020
kl 20:30:03
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr